O blogu

Amy McClove to dziewczyna wychowana w Siódmym Dystrykcie, w Panem. Jej rodzice nie żyją. Razem z bratem została przygarnięta przez matkę swojej najlepszej przyjaciółki. Jej życie układa się w miarę spokojnie. Do czasu...
Jeśli chcesz przekonać się, jak skończą się losy Amy, jej brata, przyjaciół i wszystkich osób dla niej ważnych to śledź bloga na bieżąco. Bo los nie zawsze musi sprzyjać.

3 komentarze:

 1. (...odległa przyszłość...)
  Zapewne wasze wyobrażenia o przyszłości wyglądały mniej więcej tak:
  każdy człowiek posiada latający samochód, hotele w przestrzeni międzygwiezdnej, możliwość osiadania na innych planetach...
  Zazdrościliście tym, którzy mieli być kilkaset lat młodsi od was.
  Niestety. WY mieliście więcej szczęścia.
  Chcielibyście mierzyć się na zamkniętej przestrzeni z dwudziestoma czterema innymi osobami z których jedna może ujść z życiem?
  Nie?
  A pomyślcie, że ja byłam do tego zmuszona, bo żyję w "cudownej" przyszłości.
  Mellody Parks

  Jeżeli spodobała ci się zapowiedź serdecznie zapraszam mój na fanfik o "Igrzyskach Śmierci"!
  http://the-hunger-games-parks.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Z góry przepraszam za spam, ale jeśli kochasz Igrzyska Śmierci, serdecznie zapraszam.

  Faye Higgins jest siedemnastoletnią mieszkanką dystryktu czwartego. W dniu Dożynek miejsce ma nieszczęśliwa sytuacja, która w przyszłości zmieni bieg całej historii Panem. Dziewczyna trafia w sam środek 65 Głodowych Igrzysk. A żeby tego było mało, drugim trybutem jest jej najlepszy przyjaciel. Nieświadomie staje się najważniejszą częścią spisku przeciwko brutalnej i niesprawiedliwej dyktaturze republikańskiej. Jednak jak wpłynie to na życie jej i jej bliskich? Czy będzie w stanie ocalić tych, których kocha najbardziej? A może pisana jest jej rychła śmierć na arenie, zaraz po rozpoczęciu Igrzysk?
  Jedno jest pewne. Nie może już ufać nikomu.

  http://trybuci-dystryktu-czwartego.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 3. Hello. ^^
  Chyba mam okazję zaprosić Cię na mojego bloga, na którym opisuję dalsze losy Katniss i Peety- oklepany tekst, więc może inaczej- [...] opisuję przygody, zmagania, losy, kłótnie oraz wszystkie inne rzeczowniki Katniss i Peety!
  Liczę, że wpadniesz. ;)
  www.igrzyskaasmierci.blogspot.com
  Pozdrawiam. :*
  ~D.

  OdpowiedzUsuń